Proje Açıklaması

‘Futbol Terapi” kitabının yazarı, kişisel gelişim uzmanı ve iş adamı Edip Uras ”Hayat Amacını Bulma ve Ona Ulaşma” konferansı için Eskişehir’e geldi.

Aktiffelsefe Kültür Derneğinin daveti üzerine dernek binasına gelen Edip Uras hayat amacını bulmak, hayatta başarılı olmak ile ilgili önemli ipuçları verdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen konferansta hayatta amaç olarak düşündüklerimiz üzerine konuşuldu. Genelde maddesel amaçlar peşinde koştuğumuzun altını çizen Sayın Uras ulaştığımız maddenin uzun vadede bize mutluluk getirmediği ve ruhsal hedeflerimizin de olması gerektiğinden bahsetti.

Kitabı ‘Futbol Terapi’ den de bahseden Sayın Uras, “hayatta neyi amaçlarsak amaçlayalım, hedefimiz bunu gerçekleştirmek yani gol atmak, o nedenle sahaya çıktığımızda yani hayat içerisinde seçtiğimiz ilk on birimiz çok iyi olmalı.” Diyerek, kendine güven, kendini kontrol, heves ve coşku, yaratıcı düşünce gibi bu on birde bulunması gereken konuları açıkladı.

Bu hafta sonu 29-30 Ekimde gerçekleşecek Kişisel gelişim konferanslarına tüm Eskişehir halkı davet edildi. ”Yönetim Hafta Sonu” kapsamında  29-30 Ekim Cumartesi Pazar günleri gerçekleşecek konferanslar; Zaman Yönetimi / Cumartesi Saat 14.00-Öfke Yönetimi / Cumartesi Saat 15.30-Stres Yönetimi / Pazar Saat 14.00-Zor İnsan Yönetimi / Pazar Saat 15.30. Katılımın ücretsiz olduğu konferanslar ile ilgili ayrıntılı bilgi için Aktiffelsefe’nin Işıklar Mah. Gültuğrul Sok. No:6’da (operaya giden tramvay hattında mamure durağında indikten sonra sağdan ikinci sokakta) bulunan binasına gelebilir, 220 51 66 nolu telefonu arayabilir veya www.eskisehiraktiffelsefe.org internet sitesine girebilirsiniz.