Project Description

Hep cevabını aradığın soruların, içinden çıkmakta zorlandığın ikilemlerin mi var? Kendinde ve çevrende değiştirmek isteyip de değiştiremediğin şeyler ya da gerçekleştirmek için yeterince güç bulamadığın hayallerin mi var?

Felsefe, Psikoloji ve Gönüllülük faaliyetlerinin sana yardımcı olmasını istersen;

20 Kasım Çarşamba Saat 19.30’da ÜCRETSİZ TANITIM SEMİNERİMİZE DAVETLİSİN!

Seminer Konularımız:

Felsefe Seminerleri:
Felsefe, en yalın ifadeyle ‘’Philosophia’’ yani ‘’Bilgeliğe duyulan aşk’’ anlamına gelir. Bugün felsefe her ne kadar zihinsel oyunlar gibi spekülatif bir beyin jimnastiğine indirgenmiş olsa da bilgeliğe ulaşmak isteyen herkesi ilgilendiren bir alandır. Daha ‘’iyi’’ bir insan olmak isteyen, daha ‘’iyi’’ bir dünyada yaşamak isteyen herkese felsefe gereklidir. (felsefe nedir?) (filozof kimdir?)

Psikoloji Seminerleri:
Seminerlerimizde Bilinç, Dikkat, Hafıza, Konsantrasyon, Zekâ, Alışkanlıklar, İmgelem, İrade gibi konular psikoloji pratikleriyle birlikte gerçekleşmektedir.

Gönüllülük Seminerleri:
Seminerlerimiz sadece teorik işlenmediği için bazı Gönüllülük seminerleri ve Projeleri ile desteklenmektedir.Bu sayede tüm bu konuların uygulama yoluyla daha iyi anlaşılması hedeflenmektedir. Dolayısıyla katılanların bu projelere dahil olması ve işbirliği yapması teşvik edilmektedir.

Seminer konuları ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katılım sınırlıdır, lütfen aşağıdaki katılım formunu doldurarak kayıt olunuz.✔

Adres: Vişnelik Mahallesi Gül Sokak No: 18 Odunpazarı

Telefon : 0(222) 220 51 66
Whatsapp : 0553 167 26 93