Aktiffelsefe Eskişehir

Burada İçerikler paylaşılacaktır.
Pek Yakında..

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon

Pratiklerle Zihinsel Konsantrasyon 2017-07-07T12:29:41+00:00

Project Description

8 Temmuz Cumartesi, Saat 16.00
İster bir öğrenci, ister bir sporcu ya da iş adamı olalım; hayatta amaçladığımız her ne ise ona ulaşmanın yolu hiç şüphesiz doğru ve güçlü konsantrasyondan geçmektedir.

Çoğumuz zaman zaman zihnimizin dağınıklığından, belirli bir konuya odaklanamamaktan şikayet ederiz. Birçok aracı, cihazı mükemmel bir şekilde kullanabilmemize rağmen zihnimizi ve duygularımızı yeterince iyi tanımıyor, ona yeterince hakim olamıyor, dolayısıyla da onda oluşan sorunlar karşısında çoğu kez belirleyici olamıyoruz.

Konferansımızda konsantrasyona dair bilgilere pratiklerle birlikte değinilecektir. Konferansa katılım ücretsizdir.

Konuşmacı: Ezgi Uzgel Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme bölümü mezunudur. Marmara Üniversitesinde Almanca Enformatik Masterı yapmıştır. 10 yıl Akbank Genel Merkezinde uzman ve yönetici olarak çalışmıştır. 18 yıldır Aktiffelsefe üyesidir. Eskişehir Aktiffelsefe’nin kurucusu ve başkanıdır. Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümünü de başarı belgesiyle bitirmiştir. Aynı zamanda Pekin Üniversitesi’nden Tai Chi Chuan eğitmenliği ve Hindistandaki Svyasa Üniversitesi’nden ise yoga eğitmenliği almıştır. 18 yıldır felsefe, psikoloji, semboloji gibi konularda kurumlarda,belediyelerde, üniversitelerde, derneklerde sayısız konferans ve ders vermiştir.

Detaylı bilgi için : 0222 220 51 66