Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar

Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar 2018-01-17T23:16:00+00:00

Project Description

Hepimizin mutlaka yeni yıldan beklentileri, istekleri, umutları vardır. Yeni bir yıla girerken mutlaka yeni kararlar alırız, yeni başlangıçlar yapmak isteriz. Bunların bir kısmını uygulayabiliriz, bir kısmı da yeni yıl kararı olarak bir sonraki yıl uygulanmak üzere yeni yıl listemizde kalır. Peki aldığımız kararları nasıl gerçeğe dönüştürebiliriz?

Mutlaka hayatımızda birşeyler değişsin istiyoruz.
Her şey daha güzel daha iyi olsun istiyoruz.

Bu yıl kesin zayıflayacağım, artık bu işten kurtulmalıyım, kesin bu yıl spora başlayacağım, bu yıl kendime daha fazla vakit ayıracağım gibi.. Peki sonra ne oluyor?

Konferansı Sunan: Ezgi Uzgel Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi’nde Almanca Enformatik Master’ı yapmıştır. Yıllarca özel bir bankada uzman ve yönetici olarak çalışmıştır. Felsefeye olan ilgisi nedeniyle yıllar sonra Anadolu Üniversitesi’nde Felsefe Bölümünü Onur Belgesiyle bitirmiştir. Uzgel aynı zamanda Aktiffelsefe Kültür Derneği’nde 2004 yılından bu yana felsefe, psikoloji, doğu ve batı felsefeleri ve semboloji dersleri vermektedir.

Konferansa katılım ücretsizdir.

Aktiffelsefe Eskişehir

Burada İçerikler paylaşılacaktır.
Pek Yakında..