Aktiffelsefe Eskişehir

Burada İçerikler paylaşılacaktır.
Pek Yakında..

Bu Hafta Eskişehir’de Yapılacak Şeyler

Bu Hafta Eskişehir’de Yapılacak Şeyler

ezgi-uzgelGeçen hafta Eskişehir’de yapılabilecek ilginç şeylerden bahsetmiştim. Yeni bir dönem başladı ve hepimiz yeni maceralara açılmak istiyoruz. Bu hafta da yeni birkaç faaliyetten bahsetmek isterim.

Bakalım Eskişehir’de daha neler yapabilirsin:

Mutfakta 4 Hafta Pastacılık Kursu:4 hafta boyunca haftada 1 gün, 2 saatinizi ayırarak kendi evinizin pasta şefi ve çikolata ustası olabilirsiniz. Kendi yapacağınız lezzetli pasta ve çikolatalarla mutfağınızı tatlandırmak harika olacak.Eğitim süresince kullanılacak malzemelerde kurum tarafından temin edileceği için sen sadece kendini getireceksin. Eğitimde yapılacak hatta yenilecek konular: Çikolatanın tarihi, Runfellini çikolatası yapımı,Truff yapımı, kalıp kullanımına uygun kurabiye hamuru tarifleri, kurabiyelerin şeker hamuru ile modellendirilip süslenmesi, dolgulu çikolata yapımı, dolgu kreması yapımı, cup kek yapımı ve süslemesinde kullanılacak malzemelerin hazırlanması, cup kek hamurunun hazırlanması ve pişirilmesi, cup kek kreması yapımı, cup kek doldurma teknikleri.

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

https://www.facebook.com/eskisehirkursmerkezi/

https://www.instagram.com/eskisehir_kurs_merkezi/

Tarih: 22 Ekim Cumartesi 14:00

GO Çin Taş Oyunu: Go, Çin kökenli bir taş oyunu ve ilk başlangıcı 4000 yıl önceye dayanıyor. Derin bir felsefi, strateji anlayışa dayanan bu oyunun kurallarını öğrenmek sadece on dakikanı alacak kadar basittir; ama Go, oynandıkça farklılaşan ve oyundan aldığın keyfin arttığı bir oyun. Eğitimde pratik oyunlar, oyunla ilgili kitaplardan okumalar, her hafta, GO oyunu ve oyunun felsefesi üzerine sohbetler olacak. GO tahtası ve taşları kurumda var. Kendin gelmen yeterli.

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

https://www.facebook.com/eskisehirkursmerkezi/

https://www.instagram.com/eskisehir_kurs_merkezi/

Tarih: 22 Ekim Cumartesi 14:00

Hayat Amacını Bulma ve Ona Ulaşma: Yazar , İşadamı ve Kişisel Gelişim Uzmanı Edip Uras Eskişehir’e geliyor ve Aktiffelsefe’de ücretsiz bir konferans vererek bize hayat amacımızı bulma ve ona ulaşma konusunda tavsiyeler verecek. Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir faaliyet. Yeni kitabı Futbol Terapi’yi de imzalayacak.

Yer:

http://www.eskisehiraktiffelsefe.org/

https://www.facebook.com/eskisehiraktiffelsefe/

https://www.instagram.com/aktiffelsefe_eskisehir/

Tarih: 22 Ekim Cumartesi 16:00

Yoga: Hepimiz yoga nedir bildiğimizi düşünürüz peki gerçekten kaç kişi aramızda yoga yaptı. Faydaları saymakla bitmeyen bir bütünsel sağlık sistemi yoga. Eskişehir’de Hindistan’daki dünyanın tek yoga üniversitesinden eğitim almış hocalardan ders alabileceğin harika bir yoga okulu var. Yogayı öğrenip kendin için de yapabilirsin ya da eğitmenlik dersleri alıp eğitmen olup yeni bir meslek edinebilirsin. Dersler açısından seçenekler çok geniş. Haftanın 7 günü ders var. Mutlaka sana uyan bir gün ve saat vardır. Ayrıca özel ders alma imkânın da var.

Yer:

http://yogaokulu.net/

https://www.facebook.com/yogaokulu/

https://www.instagram.com/yogaokulu/

Tarih: İstediğin gün başlayabilirsin.

Keman, Gitar, Piyano, Bağlama Kursları: Yeni bir enstrüman öğrenmek hayata dair yeni bir dil öğrenmek gibi. Sanat en güzel uğraşlardan bir tanesi. İnsanı hem rahatlatıyor hem de insanın iç dünyasını zenginleştiriyor. Dersler bire bir yapıldığı için istediğin gün ve saatte ders alma imkânın da var.

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

https://www.facebook.com/eskisehirkursmerkezi/

https://www.instagram.com/eskisehir_kurs_merkezi/

Tarih: İstediğin gün ve saatte başlayabilirsin.

Tüm bu faaliyetlerle ilgili detaylı bilgiyi 0222 2205166 numaralı telefondan alabilirsiniz ve kayıt olup kendiniz için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Işıklar mh. Gültuğrulsk. No:6 (Çarşı yönüne giden Mamure Tramvay Durağının karşı arasında) adresinde bulunan merkezi ziyaret edebilirsiniz.

Başka bir zamanda kişisel gelişimin için hangi seminer ve kursları alabileceğinden bahsedeceğim. Herkese güzel günler…

2017-04-27T22:50:48+00:00