Aktiffelsefe Eskişehir

Burada İçerikler paylaşılacaktır.
Pek Yakında..

Rakamların Büyüsü

Rakamların Büyüsü

Geçtiğimiz hafta numaroloji konusunda bir eğitime katıldım ve rakamların büyüsü ile temas ettim. Konu çok engin ve aslında bu antik sistemin neden bu şekilde muhteşem çalıştığı bile bilinemiyor tam olarak ama sayılar resmen sizinle konuşuyor.
İnsanın kişiliği hakkında gayet güzel bir fikir veriyor bu rakamlar. Sonuçta bir yönümüz var. Dışarıdan gözüktüğümüz bir şeklimiz var, bizim kendimizin nasıl olduğunu düşündüğümüz bir bakış açımız var, bu hayatta geliştirmemiz gereken bizi zorlayan yönlerimiz var. Hepimizi hareket ettiren farklı nedenler var.
Küçük bir fikir vermesi için dışarıdan bir kişinin sizinle ilk karşılaştığında sizi nasıl gördüğünü bilmek ister misiniz? Buna numaralojik olarak bakalım;
O zaman doğduğunuz günü 1 ile 9 arasında bir rakama ulaşana kadar toplayın.
Örneğin ben Nisan’ın 13’ünde doğdum. 1+3= 4 yani benim görünüşümün rakamı 4
29’unda doğmuş biri olsa: 2+9=11. 1 ile 9 arasında bir rakama ulaşmak için hesaplamaya devam ediyoruz, 1+1= 2. Bu kişinin görünüş rakamı 2 oluyor.
Evet, herkes kendi rakamını hesapladıysa gelelim açıklamalara:
1: Dikkat çekici gözüken, ön planda bir kişisiniz. Dışarıdan kibirli veya küçümseyici gözükme ihtimaliniz de var tabii.
2: Hatlarınız simetrik ve sevimlidir. İnsanda güvenilir hissi uyandırırsınız. Ancak soğuk ve utangaç görünme ihtimaliniz de var.
3: Askeri ve disiplinli bir görüntünüz var. Kıyafetinizdeki renk uyumu gibi konulara çok dikkat ediyor olabilirsiniz.
4: Enteresan ve farklı bir görüntünüz var. Şeytani bir cazibeye sahipsiniz. Sıra dışı görünüyorsunuz. Mistik ve şaşırtıcısınız.
5: Asi görünümlüsünüz. Derin ve entelektüel görünürsünüz. Pek üstünüze başınıza dikkat eden bir kişi olmayabilirsiniz.
6: Çekicisiniz. Güzel ve hoş görünüyorsunuz…
7: Dışarıdan gizemli ve soğuk görünürsünüz. İfadesiz bir yüzünüz vardır.
8: Güvenilir ve olduğunuzdan büyük yani görkemli gözükürsünüz. İnsanlar olduğunuzdan daha büyük bir alana hâkim olduğunuzu düşünür.
9: Sevimli bir çocuk gibi gözükürsünüz. Size bir müjde geç yaşlanacaksınız.
Evet, bu rakamlar sizin kendinizi nasıl gördüğünüzü değil dışarıdan nasıl gözüktüğünüzü anlatıyor. Teyit etmek için belki yeni tanıştığınız birilerine sorabilirsiniz. Aynı zamanda numaroloji de dev bir sistem ve biz şu anda bütüne değil minicik bir kısmına değindik, o yüzden eksik olmasına da şaşırmamak gerekir. Ancak eğlenceli olduğu kesin. Şimdi de merak ettiğiniz başka bir kişininkini hesaplamaya ne dersiniz?

2017-07-19T12:25:26+00:00