Aktiffelsefe Eskişehir

Burada İçerikler paylaşılacaktır.
Pek Yakında..

Senin İçin Eskişehir’de Yapılabilecek İlginç Şeyler

Senin İçin Eskişehir’de Yapılabilecek İlginç Şeyler

ezgi-uzgelYazım sana dostum;

Eskişehir’e öğrenci olarak geldin ve yapacak bir şeyler arıyorsun ama sadece üniversite içine tıkılıp sadece sınıf arkadaşlarınla kalmak değil, başka kişilerle tanışmak, Eskişehir’i tanımak ve isteyip de yapamadığın şeyler listene artık bir dokunmak istiyor olabilirsin.

Eskişehir’e tayin oldun, daha küçük bir şehirden geldin ve az imkânı olan yerlerden sıkılmıştın. Şimdi buradasın ve bu güzel şehrin tüm imkânlarından faydalanmak ve yeni şeyler yapmak istiyorsun.

Bir süredir ya da yıllardır burada yaşıyorsun, yapmak istediğin ama hep bir sınava çalışmaktan, işten, birilerini mutlu etmeye çalışmaktan bir türlü sıra kendine gelmedi.

İşte şimdi tam zamanı ve yerindesin. Sana birkaç ilginç seminer, kurs, faaliyet önermek isterim:

Tai Chi Chuan

Tai Chi Chuan: Tai Chi Chuan, Çin yogası, gölge boksu diye de bilinir ve Kung Fu’nun yumuşak yumruk kısmındadır. Yumuşak hareketlerden oluşan, koruyucu sağlık etkisi olan birçok hastalığın tedavisinde kullanılan, bedenini, enerjini, duygularını ve zihnini dengeye ulaştırmana yardım eden, her yaşta yapabileceğin bir spor Tai Chi. Eskişehir’de zaten tek bir yerde veriliyor.

Yer:

http://www.yogaokulu.net

Vimala Alfabesi

Vimala Alfabesi ile Yazını Güzelleştir: Bu birkaç yıl önce karşıma çıkan mucize bir alfabe. Spiritüel bir alfabe öğrenmek isteyenler için tek adres. Yazımız, hayata karşı tavrımızın haritası, uzun süre önce unutulan, derinlerdeki, gizli yerlere dolambaçlı bir yol, bilinçaltımızın bir şemasıdır. Yazı şeklimiz kendimiz hakkında hissettiklerimizin net bir göstergesidir. Kendimize bakışımız, hayata baktığımız mercektir. Hayatı, o mercekle değerlendiririz. Ve el yazısı kalıpları da bu merceğin hükümlerini yansıtır. Kendimize ve hayata bakış açımız, el yazısı kalıplarımıza da yansır. El yazısı derslerinde, bu el yazısı kalıplarını, el yazındaki belirgin özellikteki çizgileri değiştirerek, kişiliğinin yıkıcı taraflarını değiştirmeye yöneliniyor. El yazımız değiştirerek, negatif düşünce alışkanlıklarımızı pozitif ve destekleyici olanlarla değiştirmek ve daha güzel yazmak ve yaşamak mümkün.

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık: Kim daha iyi fotoğraf çekmek istemez ki? Fotoğrafçılık kişilerin dünyaya bakışlarını geliştiren çok önemli bir sanattır. Eğitimde kişilere teknik bilginin yanı sıra sanatsal bakış ve yorumlama yeteneği de kazandırılıyormuş.

Eğitimde işlenen konular: Fotoğraf Makineleri, Objektifler. Pozlama, Diyafram, Enstantane, Netlik (Iso, Asa, Beyaz Dengesi), Işık, Kompozisyon, Alan Derinliği

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

Yazarlık Kursu

Yazarlık Kursu: Hep yazmak, içinizdekileri siz kâğıda akıtmak istediniz. Söyleyecek sizin de bir sözünüz olduğunu düşündünüz. Sadece nasıl yazarım bilemediniz. Ya da yazıyorsunuz ama bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. O zaman Ümit Güney eşliğinde yazarlık kursuna katılmaya ne dersiniz?

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

Çocuklar İçin Resim Kursu

Çocuklar İçin Resim Kursu: Bu da çocukları için bir şey arayanlara. Çocuklarınıza eğlenceli bir şekilde sanatı aktarabilecek güzel sanatlar mezunu harika bir hoca ile resim kursuna bekleniyorsunuz.

Yer:

http://www.eskisehirkursmerkezi.net/

Tüm bu faaliyetlerle ilgili detaylı bilgiyi 0222 220 51 66 numaralı telefondan da alabilir ve kayıt olup kendiniz için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Haftaya sizinle birkaç ilginç faaliyet daha paylaşacağım. Sevgiyle kalın…

2017-05-02T09:06:17+00:00